Więcej komfortu. Więcej technologii. Większe bezpieczeństwo.

Dzięki skupieniu na komforcie i funkcjonalności, nowy SANTA FE Plug-in Hybrid jest liderem swojej klasy. Rozszerzony wybór inteligentnych technologii premium, takich jak nowy hybrydowy układ napędowy typu plug-in, pierwszorzędne funkcje bezpieczeństwa i najnowocześniejsze opcje łączności.

Osiągi

Nowy hybrydowy układ napędowy.

Innowacyjny, w pełni równoległy napęd hybrydowy dostarcza łączną moc 265 KM dzięki współpracy 180-konnego silnika 1.6 T-GDi z silnikiem elektrycznym o mocy 66,9 kW. Pojemny akumulator 13,8 kWh pozwala włączać tryb w pełni elektryczny za naciśnięciem przycisku. Po rozładowaniu akumulatora samochód płynnie przełącza się na silnik benzynowy, dzięki czemu zawsze dojedziesz do celu, by na miejscu doładować akumulator.

 1. Litowo-polimerowy akumulator 13,8 kWh nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Akumulator litowo-polimerowy.

  Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 13,8 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając maksymalne wykorzystanie jazdy na samym prądzie i przechowywanie energii.

 2. Ilustracja przedstawiająca silnik elektryczny nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Mocny silnik elektryczny.

  Ciesz się elektryczna dynamiką. Wydajny silnik elektryczny elektryczny ma moc 66,9 kW i mnóstwo momentu obrotowego. Zapewnia świetne przyspieszenie od samego startu.

 3. 7-miejscowy SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid – ujęcie z profilu.

  Platforma oszczędzająca miejsce.

  Dzięki nowej platformie pakiet akumulatorów umieszczono pod przednimi siedzeniami – co przekłada się na wzrost wydajności bez wpływu na przestronność kabiny i wielkość bagażnika.

  Przepływ energii.

  Zależnie od warunków jazdy nowy SANTA FE Plug-in Hybrid niezauważalnie przełącza napęd między silnikiem benzynowym i elektrycznym. Układ rekuperacji ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Energia zmagazynowana w akumulatorze może zasilać silnik elektryczny podczas przyspieszania, jazdy pod górę lub z małą prędkością. Złożony przepływ energii pokazano na poniższych ilustracjach.

  1. Ilustracja przedstawiająca przyspieszenie silnika elektrycznego nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Ruszanie / mała prędkość.

   Podczas ruszania lub jazdy z małą prędkością energia elektryczna zgromadzona w akumulatorze zasila silnik elektryczny, który odpowiada za napędzanie pojazdu.

  1. 1
  1. Silnik elektryczny i spalinowy działające równocześnie w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Przyspieszanie / jazda pod górę.

   Podczas gwałtownego przyspieszania lub jazdy pod górę, silnik elektryczny i silnik benzynowy pracują równolegle, aby zmaksymalizować osiągi i zminimalizować zużycie paliwa.

  1. 1
  1. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid korzystający z silnika benzynowego lub elektrycznego.

   Stała prędkość.

   Podczas jazdy ze stałą prędkością moc jest dostarczana przez silnik benzynowy lub silnik elektryczny, w zależności od tego, który jest najbardziej energooszczędny w danej sytuacji.

  1. 1
  1. Układ rekuperacji nowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid ładuje akumulator.

   Zwalnianie / zjazd w dół.

   Podczas zwalniania (np. przy hamowaniu lub podczas jazdy w dół) silnik elektryczny działa jak generator i zamienia energię kinetyczną na energię elektryczną, która jest następnie magazynowana w akumulatorze.

  1. 1
  1. Układ rekuperacji nowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid ładuje akumulator.

   Hamowanie odzyskowe.

   Układ rekuperacji ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Podczas zwalniania lub jazdy w dół generowana energia jest magazynowana w akumulatorze.

  1. 1

  Napęd 4WD i selektor trybu terenowego.

  Śnieg czy piach? Sport czy Eco? Ty wybierasz. Możesz z łatwością wybierać tryb jazdy zależnie od warunków – i nastroju! Wybierz tryb Sport, aby uzyskać najlepsze osiągi dzięki zmienionej charakterystyce reakcji na gaz, zmiany biegów i wspomagania kierownicy. Tryb Eco zapewnia maksymalną oszczędność paliwa dzięki zmodyfikowanemu przyspieszeniu, punktom zmiany biegów i wydajności klimatyzacji. W trybie Comfort samochód zapewnia zrównoważone osiągi i oszczędność paliwa.

  Selektor trybu terenowego nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
  1. Ilustracja trybu terenowego Snow w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Tryb Snow.

   Optymalizuje sterowanie, minimalizując poślizg kół na śliskiej i zaśnieżonej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

  2. Ilustracja trybu terenowego Sand w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Tryb Sand.

   Optymalizuje płynny start i wydajność na piaszczystej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

  3. Ilustracja trybu terenowego Mud w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Tryb Mud.

   Optymalizuje wydajność na błotnistej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

   Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

   Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Nowy SANTA FE jest dostępny z bardzo sprawnym układem napędu na wszystkie koła, zapewniającym optymalne prowadzenie i zachowanie w zakrętach – śliskie ulice miejskie i wyboiste dróżki wiejskie nie stanowią już wyzwania.

   Zawieszenie MacPhersona nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Zaawansowane zawieszenie.

   Zawieszenie MacPhersona zapewnia lepszą stabilność i właściwości jezdne. Tylne zawieszenie wielowahaczowe zapewnia komfort jazdy i zajmuje mniej miejsca.

   Ładowanie

   Wiele wygodnych sposobów ładowania.

   Dzięki innowacyjnej technologii układu napędowego ładowanie Nowego SANTA FE Plug-in Hybrid może być szybkie i wygodne. Do wyboru jest kilka opcji instalacji w domu oraz stale rosnąca liczba publicznych stacji ładowania. Po podłączeniu do gniazdka elektrycznego w domu można za pomocą aplikacji Bluelink® zdalnie zaplanować ładowanie, np. w godzinach niskiego obciążenia sieci, gdy opłaty za prąd są niższe.

   Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid podłączony do ładowarki przed domem.
   1. Domowa ładowarka ścienna lub stacja ładowania AC dla nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

    Domowa ładowarka ścienna / Stacja ładowania AC.

    W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju publicznej stacji ładowania, do której masz dostęp, dostępne są różne możliwości ładowania, np. domowa ładowarka ścienne (wall box) lub stacja ładowania AC.

   2. Przewód ładowania nowego 7-osobowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
    1

    Przewód ICCB do zwykłego gniazdka elektrycznego.

    Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB. SANTA FE Plug-in Hybrid jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 7,2 kW, która zamienia prąd zmienny z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatorów w pojeździe.

   3. Przewód ładowania AC nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
    1

    Przewód ładowania dla stacji ładowania AC.

    Przewód ładowania umożliwia podłączenie SANTA FE Plug-in Hybrid do publicznej stacji ładowania AC. Może być również używany do podłączenia do ściennego punktu ładowania w domu.

    1. Mężczyzna korzystający z zaawansowanego systemu sterowania akumulatorem nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

     Programowane ładowanie

     Zaawansowany system sterowania akumulatorem Nowego SANTA FE Plug-in Hybrid daje ci pełną kontrolę nad tym, kiedy i jak chcesz ładować samochód. Wybierz harmonogram ładowania najlepiej dopasowany do Twojego budżetu i planu dnia.

    1. 1
    1. Ustawienia ładowania poza godzinami szczytu w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

     Rezerwacja czasu ładowania

     Oszczędność po kilku dotknięciach ekranu. Użyj funkcji planowania ładowania, aby zaprogramować czas rozpoczęcia i zakończenia ładowania w celu maksymalnego wykorzystania niższych stawek za energię elektrycznej w godzinach nocnych i pełnego naładowania akumulatora na rano.

    1. 1
    1. Ustawienia limitów ładowania nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in.

     Limit ładowania

     Ustaw limit ładowania – na przykład 50% – i skorzystaj ze stacji szybkiego ładowania w mieście, aby dojechać do domu, a następnie całkowicie naładuj akumulatory w domu, gdy śpisz, aby skorzystać z niskich stawek za energię elektryczną w nocy.

    1. 1

    Znajdź stację ładowania i miejsce parkingowe!

    Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid oferuje wszystko, czego potrzeba, aby cieszyć się mobilnością elektryczną w najlepszym wydaniu. Bezpłatna subskrypcja usług LIVE daje dostęp do aktualnych informacji o stacjach ładowania, a także o dostępności miejsc parkingowych oraz lokalizacji salonów Hyundai. Ponadto pozwala w czasie rzeczywistym przeglądać informacje o ruchu drogowym, fotoradarach, użytecznych miejscach (POI) oraz pogodzie.

    Łączność

    Najnowocześniejsza łączność w drodze.

    Oczywiście nowy SANTA FE Plug-in Hybrid jest również wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, takie jak bezprzewodowe dublowanie smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi Bluelink® Connected Car. Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.

    Ulepszona ładowarka bezprzewodowa nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

    Ładowanie bezprzewodowe.

    Ulepszona ładowarka bezprzewodowa jest jeszcze skuteczniejsza, umożliwiając szybkie i łatwe ładowanie smartfona bez plątaniny kabli.

    Apple Car Play i Android Auto na ekranie nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
    2

    Apple Car Play i Android Auto.

    Teraz możesz korzystać z funkcji smartfona na dużym 8-calowym ekranie dotykowym bez użycia kabla, dzięki bezprzewodowej wersji Apple CarPlay™ i Android Auto™.

    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: odblokowanie samochodu

     Zdalne blokowanie i odblokowanie drzwi.

     Zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu samochodu? Nowy Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid da Ci znać, wysyłając powiadomienie na telefon. Po wprowadzeniu kodu PIN można zablokować lub odblokować zamki przyciskiem w aplikacji

    1. 1
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: wysłanie celu podróży do samochodu

     Cel podróży wysyłany do samochodu.

     Jeśli Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid jest wyposażony w nawigację, to możesz użyć aplikacji Bluelink, aby wyszukać cel podróży, gdy jesteś poza samochodem. Bluelink zsynchronizuje dane z nawigacją w samochodzie. Możesz wsiadać i od razu ruszać w drogę.

    1. 1
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: znajdowanie zaparkowanego samochodu

     Znajdź mój samochód.

     Nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś? Wystarczy otworzyć aplikację Bluelink, aby zobaczyć aktualne położenie swojego samochodu – w dowolnym miejscu na świecie.

    1. 1
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: powiadomienie o próbie włamania

     Powiadomienie o alarmie.

     Bluelink stale pilnuje Twojego samochodu. Jeśli włamywacz zdoła otworzyć drzwi Twojego samochodu, aplikacja wyśle powiadomienie na smartfon.

    1. 1
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: informacje o kondycji pojazdu

     Informacje o kondycji pojazdu.

     W każdej chwili możesz z aplikacji Bluelink przeprowadzić zdalną diagnostykę samochodu. Raport o pojeździe zawiera takie informacje, jak: ciśnienie w oponach, lampka ostrzegawcza awarii, poduszka powietrzna, układ hamulcowy i inne.

    1. 1
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: status pojazdu

     Status pojazdu.

     Martwisz się, czy wystarczy paliwa? Użyj aplikacji. W dowolnym momencie skorzystaj ze zdalnego dostępu do informacji o pojeździe, np. zasięg, otwarte/zamknięte lub zablokowane/odblokowane drzwi, otwarte/zamknięte szyby lub bagażnik.

    1. 1

    Usługi łączności Bluelink®

    Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze wygodniejsza.

    Wygoda

    Inteligentny komfort i wygoda.

    Ciesz się najwyższym komfortem i wygodą dzięki bardzo wszechstronnemu systemowi siedzeń i praktycznym rozwiązaniom, takim jak inteligentne elektryczne otwieranie bagażnika i funkcja bezpiecznego otwierania bagażnika. Ty, Twoja rodzina i przyjaciele docenicie zwiększoną przestrzeń na nogi w drugim i trzecim rzędzie, jeszcze większą pojemność bagażnika i mnóstwo sprytnych schowków optymalnie rozmieszczonych w całym wnętrzu.

    Siedzenia we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
    Dziecko regulujące zagłówek we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

    Wygodne i składane fotele.

    Wybierasz się w dłuższą podróż? Możesz swobodnie przesuwać i składać siedzenia w drugim rzędzie (podział 40/20/40), aby z łatwością dostosować wnętrze do liczby pasażerów i ilości bagażu. Za naciśnięciem jednego przycisku siedzenia drugiego rzędu unoszą się i przesuwają, by ułatwić dostanie się do ostatniego rzędu. Ciesz się komfortem pierwszej klasy dla 7 pasażerów oraz olbrzymią przestrzenią ładunkową.

    Zdjęcie wyświetlacza head up w nowym SUV-ie SANTA FE Plug-in Hybrid.

    Wyświetlacz head up.

    Wyświetlacz przezierny head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, pokazując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na przedniej szybie.

    System muzyczny klasy premium KRELL.

    System audio firmy KRELL zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. 10 najwyższej klasy głośników zestawionych z wysokiej jakości 12-kanałowym wzmacniaczem o mocy 589 watów zadowoli gusta każdego miłośnika muzyki. KRELL Automotive to marka wysokiej jakości samochodowych podzespołów audio stworzona przez KRELL, wiodącą firmę audio high-end z siedzibą w USA.

    System muzyczny klasy premium firmy KRELL w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

    Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

    Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy Hyundai SmartSense, takie jak Asystent jazdy autostradowej czy Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem, sprawiają że Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium. Dostępny jest również nowy Asystent automatycznego parkowania, który zaparkuje samochód za Ciebie.

    1. Asystent automatycznego parkowania (RSPA) w nowym 7-miejscowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

     Asystent automatycznego parkowania (RSPA).

     Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid potrafi samodzielnie zaparkować lub wyjechać z miejsca parkingowego. System może zaparkować tyłem na wyznaczonym miejscu parkingowym po naciśnięciu jednego przycisku.

    2. Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem (PCA-R) w nowym 7-miejscowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in.

     Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem (PCA-R).

     Ta nowa funkcja wykorzystuje tylne i boczne czujniki radarowe do wykrywania przeszkód podczas cofania, ostrzega przed zagrożeniem, a w razie potrzeby automatycznie hamuje w celu uniknięcia kolizji.

    3. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid jadący autostradą – ujęcie z przodu.

     Asystent jazdy autostradowej (HDA).

     Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid jest pierwszym modelem wyposażonym w Asystenta jazdy autostradowej (HDA). Funkcja ta jest połączeniem asystenta podążania na pasie ruchu i inteligentnego tempomatu. Wykorzystuje czujniki i dane z nawigacji, aby zapewnić bezpieczną jazdę, automatycznie dostosowując prędkość w określonych warunkach. Kierowca może włączyć HDA jednym naciśnięciem przycisku na kierownicy.

     Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich.

     Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid został zaprojektowany, aby kompleksowo chronić kierowcę i pasażerów. Oprócz sześciu poduszek powietrznych: dwie przednie poduszki powietrzne, dwie boczne poduszki powietrzne – dzięki całkowicie nowej platformie samochodowej Hyundaia osiągnięto znaczną poprawę bezpieczeństwa podczas kolizji. Samochód lepiej amortyzuje uderzenie w przypadku kolizji, jednocześnie minimalizując deformację przestrzeni pasażerskiej.

     Lokalizacja sześciu poduszek powietrznych w nowym 7-miejscowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.