Kontakt

Wybierz salon

Jaremko

ul. Mińska 41A

54-610 Wrocław

Zobacz więcej

Jaremko

ul. Mińska 41A

54-610 Wrocław

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door, Hyundai Promise,
Godziny otwarcia
Samochody Nowe
9:00-19:00, Sobota 9:00-15:00

Samochody Używane
9:00-18:00, Sobota 9:00-15:00

Serwis
7:00-21:00 Sobota 8:00-16:00

Dział części:
7:00-19:00, Sobota 8:00-16:00

Dział likwidacji szkód:
8:00 - 18:00, Sobota 8:00-16:00

Pomoc drogowa: czynne całą dobę tel.: +48 602 77 44 99
Telefon

71 358 33 73

 

Szukasz zaufanego i sprawdzonego salonu samochodowego w okolicy?

 

Hyundai Jaremko to Autoryzowany Salon i Serwis Hyundai działający najdłużej we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę nowych modeli Hyundai dostępnych od ręki! Piękny design, niezawodność, komfort i bezpieczeństwo to cechy charakterystyczne wszystkich aut Hyundai.

 

Planujesz przegląd swojego Hyundaia? A może potrzebna Ci pomoc w rozwiązaniu nagłego problemu?

 

Specjaliści Hyundai Jaremko Wrocław to wieloletni fachowcy znający każdy detal w samochodzie. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym precyzyjnie zlokalizują usterkę, a następnie zajmą się jej naprawą. Szybko i profesjonalnie. Zapraszamy!

 


 

Hyundai Jaremko

Mińska 41a

54-610 Wrocław

 

www.jaremko.hyundai.pl

salon@autoart-jaremko.com

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Recepcja

 

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 19:00

 

Wiktoria Bitnerowska
Wiktoria Bitnerowska

Recepcjonistka serwisu

tel. +48 71 358 33 73
e-mail: wbitnerowska@autoart-jaremko.com

Palina Poskannaya
Palina Poskannaya

Koordynator recepcji

tel. +48 453 052 174
e-mail: pposkannaya@autoart-jaremko.com

Samochody nowe - dział sprzedaży

 

Poniedziałek -Piątek: 9:00 - 19:00

Sobota: 9:00 - 15:00

 

Szymon Kokowski
Szymon Kokowski

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 535 927 335
e-mail: szkokowski@autoart-jaremko.com

Julia Osowicz
Julia Osowicz

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 530 396 426
e-mail: josowicz@autoart-jaremko.com

Marcin Gołębiowski
Marcin Gołębiowski

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 530 322 759
e-mail: mgolebiowski@autoart-jaremko.com

Łukasz Szczepanik
Łukasz Szczepanik

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 531 217 333
e-mail: lszczepanik@autoart-jaremko.com

Dawid Maryszczak
Dawid Maryszczak

Kierownik sprzedaży

tel. +48 531 385 335
e-mail: dmaryszczak@autoart-jaremko.com

Dział sprzedaży flotowej

 

Poniedziałek -Piątek: 9:00 - 19:00

Sobota: 9:00 - 15:00

 

Krzysztof Miłek
Krzysztof Miłek

Kierownik sprzedaży flotowej

tel. 530 341 734
e-mail: kmilek@autoart-jaremko.com

Samochody używane - skup/sprzedaż

 

Poniedziałek - Piątek.: 9:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 15:00

 

Mariusz Cegłowski
Mariusz Cegłowski

Kierownik Działu

tel. 530 030 199
e-mail: mceglowski@autoart-jaremko.com

Tomasz Kuś
Tomasz Kuś

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. 535 721 335
e-mail: tkus@autoart-jaremko.com

Dział kredytów i ubezpieczeń

 

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 19:00

Sobota: 9:00 - 15:00

 

Ewa Trębacz
Ewa Trębacz

Specjalista F&I

tel. 531 104 333
e-mail: etrebacz@autoart-jaremko.com

Urszula Dir
Urszula Dir

Specjalista F&I

tel. 530 234 873
e-mail: udir@autoart-jaremko.com

Serwis

 

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00

Sobota: 8:00 - 16:00

 

Piotr Ludwiczak
Piotr Ludwiczak

Kierownik Serwisu

tel. 71 358 33 74
e-mail: pludwiczak@autoart-jaremko.com

Paweł Radzki
Paweł Radzki

Zastępca Kierownika Serwisu

tel. 71 358 33 73
e-mail: pradzki@autoart-jaremko.com

Radosław Chodyński
Radosław Chodyński

Koordynator Napraw Gwarancyjnych Hyundai

tel. 71 358 33 73
e-mail: rchodynski@autoart-jaremko.com

Przemysław Kozioł
Przemysław Kozioł

Doradca serwisowy

tel. 71 358 33 73
e-mail: pkoziol@autoart-jaremko.com

Części

 

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00

Sobota: 8:00 - 16:00

 

Tomasz Bełdyga
Tomasz Bełdyga

Kierownik Działu

tel. 71 358 33 73
e-mail: tbeldyga@autoart-jaremko.com

Dział likwidacji szkód

 

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

 

Paweł Rudyk
Paweł Rudyk

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. 71 358 33 88
e-mail: szkody@autoart-jaremko.com

Kacper Kolano
Kacper Kolano

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. 71 358 33 88
e-mail: kkolano@autoart-jaremko.com

Rafał Budek
Rafał Budek

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. 71 358 33 88
e-mail: rbudek@autoart-jaremko.com

Marcin Dobrut
Marcin Dobrut

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. 71 358 33 88
e-mail: szkody@autoart-jaremko.com

Jarosław Kuca
Jarosław Kuca

Kierownik działu blacharsko-lakierniczego

tel. 530 272 937
e-mail: szkody@autoart-jaremko.com

Administracja sprzedaży

Anna Kowalik
Anna Kowalik

Administrator działu sprzedaży

tel. 71 354 88 49
e-mail: akowalik@autoart-jaremko.com

Administracja

Sabina Homoncik
Sabina Homoncik

Office Manager

tel. 530 235 683
e-mail: shomoncik@autoart-jaremko.com

Marketing

 

Poniedziałek - Piątek: 9.00-15.30

 

Marcin Ponikowski
Marcin Ponikowski

Specjalista ds. marketingu

tel. 530 278 756
e-mail: mponikowski@autoart-jaremko.com

Pomoc drogowa 24h

 

Jesteśmy dla Państwa dyspozycyjni przez całą dobę

 

Całodobowa pomoc drogowa

tel. 602 77 44 99