Potężna obecność.

Nadwozie SUV-a zaprojektowane w duchu sportów motorowych, które przyciąga spojrzenia. Od wyrzeźbionej karoserii z szeroką, pewną siebie sylwetką i ekskluzywnymi akcentami N, po zorientowane na osiągi wnętrze z grafiką inspirowaną grami wyścigowymi na wyświetlaczu przeziernym, zestawie wskaźników i ekranie dotykowym: Całkowicie nowy design KONA N mówi o dynamicznych osiągach i wszechstronna przyjemność z jazdy.

Stylistyka

Pewność bez kompromisów.

Po raz pierwszy oddział Hyundai N i Hyundai Design Center współpracowały nad opracowaniem SUV-a. Rezultat: silna prezencja łącząca nowoczesny design modelu KONA z sportowymi elementami charakterystycznymi dla modeli N. Dyskretne dodatki stylistyczne z czerwonymi akcentami N, nadkola w kolorze nadwozia oraz 19-calowe felgi podkreślają pewną sylwetkę modelu KONA N.

360°

0%
  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. Hyundai KONA N hot SUV seen from the front.

   Z przodu.

   Dedykowany przedni grill z logo N w połączeniu z agresywnym wyglądem reflektorów dopełniają wyglądu przodu KONA N.

  2. Hyundai KONA N hot SUV seen from the side.

   Z profilu.

   Sportową sylwetką podkreśla obniżony prześwit, dedykowane kute felgi z logo N oraz czerwone listwy progowe z wygrawerowanym logo N.

  3. Hyundai KONA N hot SUV seen from the rear.

   Z tyłu.

   Pikanterii dodaje duży spojler dachowy z trójkątnym światłem stopu. Czerwone listwy oraz dwie duże końcówki wydechu podkreślają sportowego ducha KONA N.

   Zupełnie nowy kolor nadwozia.

   Z okazji wprowadzenia na rynek zupełnie nowego KONA N, Hyundai opracował nowy kolor nadwozia: Sonic Blue, pomiędzy bielą a jasnoszarym, z odcieniem Performance Blue. Ekskluzywny nowy kolor uzupełnia i kontrastuje z innymi czerwonymi, ciemnoszarymi i błyszczącymi czarnymi elementami stylistycznymi nadwozia, nadając nowej KONA N sportowy wygląd.

   Wnętrze

   Kontrola inspirowana wyścigami, codzienny komfort.

   Jeśli lubisz jeździć, pokochasz przejęcie kontroli nad swoim KONA N od momentu, gdy wskoczysz na fotel kubełkowy samochodu wyścigowego. Każdy szczegół został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezproblemowe sterowanie: od kierowania i zmiany biegów po stałe monitorowanie wydajności.

   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. Driver and passenger sport seats inside the Hyundai KONA N hot SUV

    Sportowe fotele kubełkowe.

    Poczuj się jak kierowca wyścigowy w sportowych fotelach z wyraźnymi bocznymi podparciami, zapewniającymi doskonałe podparcie boczne, skórzanymi akcentami i niebieskimi szwami. Są wykończone tkaniną, skórą lub zamszem.
   2. 10.25" digital cluster inside the Hyundai KONA N hot SUV

    Zestaw cyfrowych wskaźników 10.25".

    Najnowszy projekt wyświetlacza zostanie zastosowany w KONA N. Jego grafika inspirowana symulatorami wyścigowymi jest dedykowana dla wersji N.
   3. 10.25" touchscreen with Performance Driving Data System on display inside a Hyundai KONA N

    Ekran dotykowy 10.25".

    System nawigacji i multimediów ma również ulepszoną szatę graficzną i funkcje inspirowane wyścigami, takie jak wskaźnik przeciążenia i licznik okrążeń.
   4. Ambient light in the footwell and centre console inside a Hyundai KONA N

    Oświetlenie wnętrza.

    Nastrojowe oświetlenie wnętrza podświetla przeprojektowaną konsolę środkową i przestrzeń na nogi, podkreślając elegancki charakter wnętrza.
    Sunroof of the Hyundai KONA N hot SUV

    Szyberdach.

    KONA N oferuje elektrycznie uchylno-przesuwny dach. Ciesz się widokiem i wiatrem we włosach, gdy jedziesz samochodem na przygodę.