Zupełnie nowy poziom.

Odważna i naprawdę jedyna w swoim rodzaju, Nowa KONA Hybrid przeszła kompleksową przemianę. Smuklejsze i bardziej wyrafinowane linie dodatkowo uwydatniają jej wyjątkowo śmiały wygląd – odróżniając ją od innych SUV-ów w tej klasie.

Stylistyka

Skupiliśmy się na dobrym wyglądzie.

Efektowny nowy wygląd zewnętrzny wyróżnia się eleganckim wyrafinowaniem i przyciągającymi wzrok osłonami ochronnymi. Wyciągnięta maska kończy się ostro nad środkową częścią grilla przedniego, którego szeroki, charakterystyczny kształt nadaje nowemu Hyundaiowi KONA Hybrid mocniejszy wygląd. Ulepszone światła LED do jazdy dziennej zwracają uwagę ostrym kształtem.

360°

0%
  1. Charakter i niepowtarzalny wygląd nowego SUV-a Hyundai Kona Hybrid – widok z przodu.

   Odważny grill.

   Przyciągający wzrok nowy zderzak przedni płynnie przechodzi w osłony nadkoli, tworząc wyjątkowy pas pod odważnym nowym grillem.

  2. Sportowa sylwetka nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Hybrid – ujęcie z Z boku.

   Sportowa sylwetka.

   Sportową sylwetkę podkreśla wizualne połączenie zagięć na bokach maski z ostrzejszym, czystszym i bardziej harmonijnym przodem.

  3. Nowy zderzak tylny i solidna dolna osłona zderzaka nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Hybrid – ujęcie z tyłu.

   Nowy tylny zderzak.

   Nowy tylny zderzak powiela wprowadzoną z przodu i po bokach koncepcję rozbudowanej ochrony nadwozia – jego solidność podkreśla nowa dolna osłona w metalicznym kolorze.

   Wyraź siebie. Twój samochód. Twoje kolory.

   Nowego Hyundaia KONA Hybrid możesz łatwo dostosować do własnego stylu. Po dodaniu sześciu nowych kolorów można wybierać spośród 10 kolorów nadwozia, które świetnie podkreślają przyciągającą wzrok sylwetkę. Co więcej, opcja dachu i obudów w kolorze Phantom Black pozwala na dalsze dostosowywanie kombinacji kolorystycznej, która najlepiej wyraża upodobania właściciela.

   Wnętrze

   Najnowocześniejsza łączność i wyrafinowany komfort.

   Wszechstronne, wygodne i zapewniające łączność wnętrze nowego Hyundaia KONA zostało zaprojektowane tak, aby przyciągać bardziej nowoczesnym i wyrafinowanym wyglądem niż przed liftingiem. Twardy, ale wyrafinowany – idealne dopasowanie do aktywnego stylu życia – nowe funkcje i ulepszenia podążają za odmienionym wyglądem zewnętrznym. A jeśli chodzi o inteligentną technologię, to można wybierać spośród najnowocześniejszych funkcji łączności i komfortu.

   Nowy ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala w nowym Hyundaiu Kona Hybrid zapewnia łatwy dostęp do funkcji samochodu.

   Ekran dotykowy 10,25”.

   Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia łatwy dostęp do funkcji samochodu, systemu informacji i rozrywki oraz nawigacji, a także ulubionych aplikacji i muzyki dzięki dublowaniu funkcji smartfona.

   Nowoczesne oświetlenie nastrojowe konsoli środkowej i przestrzeni na nogi w Nowym Hyundaiu Kona Hybrid.

   Nowoczesne akcenty wystroju wnętrza.

   Kolejną atrakcją we wnętrzu jest oświetlenie nastrojowe, która obejmuje nową konsolę środkową i przestrzeń na nogi.

   Nowe opcje kolorów wnętrza.

   Nowa Kona, oferująca nowe kolory i materiały, jest teraz dostępna z jednobarwnym czarnym lub dwubarwnym jasnobeżowym wykończeniem wnętrza.