HYUNDAI Jaremko, dealer i ASO Hyundai

Dlaczego warto serwisować samochód u dealera Hyundai'a? 
Ponieważ troszczymy się nie tylko o Twój samochód, ale także o Ciebie – naszego klienta. Serwisowanie samochodu u dealera Hyundai to profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Dla Twojego auta oznacza to bezproblemową jazdę, niezawodność, bezpieczeństwo i korzystną wartość ponownej odsprzedaży.

Przejrzysta polityka cenowa 
Mechanik omówi usługę przed przystąpieniem do pracy, żeby klient nie był niczym zaskoczony i znał wcześniej jej cenę – łącznie z częściami, olejem, płynami eksploatacyjnymi i podatkiem VAT. Po wykonaniu usługi mechanik poinformuje także o naprawach lub wymianach części, które mogą być konieczne w przyszłości.

Szkolenie i wyposażenie 
Mechanicy Hyundai'a regularnie uczestniczą w szkoleniach na temat najnowszych technologii, aby zapewnić klientom trafną diagnostykę i skuteczną naprawę. Inwestują także w specjalistyczne narzędzia i urządzenia diagnostyczne. Mechanicy Hyundai'a z zaangażowaniem starają się być na bieżąco z naszymi systemami informacji technicznej, aby świadczyć jeszcze lepsze usługi.

Serwis Hyundai'a dopasowuje się do Twojego kalendarza

Przy umawianiu się na kolejną wizytę w ASO, nasi dealerzy dostosują jej termin do Twoich planów. Aby obyło się bez czekania. I nawet zaoferują Ci samochód zastępczy, o ile będzie dostępny.