alt

WYPRZEDAŻ Hyundai 2019
Sprawdź ofertę dla Klientów indywidualnych i firm.

Klienci indywidualni Sprawdź
Hyundai for Business Sprawdź

Sprawdź ofertę Wyprzedaż Hyundai 2019.

Hyundai Motor Poland przygotował dla Państwa atrakcyjne promocje na najnowsze modele Hyundai z roku produkcji 2019. Skorzystaj z wysokich upustów promocyjnych w wysokości aż do 15%. Zapraszamy również do skorzystania z atrakcyjnego finansowania Hyundai Finance oraz 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów w standardzie.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów


 • 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów* wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Gwarancja jest dostępna w standardzie, bez dodatkowych opłat.

  Zobacz więcej
  Gwarancja obejmuje również:
  • 5 lat Assistance
   Pięcioletnia usługa pomocy drogowej obejmuje próbę naprawienia pojazdu na miejscu. W zależności od sytuacji zapewniamy:
   holowanie do najbliższego dealera Hyundaia, pojazd zastępczy, transport pasażerów lub zakwaterowanie. Szczegółowe warunki u dealerów.
  • 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego
   Raz w roku użytkownik ma prawo do wykonania w ASO bezpłatnego sprawdzenia pięciu punktów kontrolnych samochodu. Usługa jest wykonywana poza przeglądami wynikającymi z harmonogramu przeglądów okresowych.
Jakość potwierdzona wyróżnieniami
 • Hyundai nr 1 w Raporcie Jakości tygodnika Auto Świat drugi raz z rzędu Drugi raz z rzędu Hyundai znalazł się na pierwszym miejscu Raportu Jakości tygodnika Auto Świat (nr 5, 28 stycznia 2019), wyprzedzając wszystkie oceniane marki samochodowe, w tym marki premium. Ponowne pierwsze miejsce Hyundaia w rankingu jest najlepszym dowodem na wysoką jakość samochodów marki. Więcej informacji o Raporcie Jakości Auto Świat na stronie.

  Tabela nie obejmuje marek, które nie były klasyfikowane z powodu niepełnych danych dla wszystkich kryteriów. Auto Świat nr 5 (1206) 28 stycznia 2019 r. Raport Jakości 2018 Auto Świat nr 5 (1157) 29 stycznia 2018 oraz Raport Jakości 2019 Auto Świat nr 5 (1206) 28 stycznia 2019 r. Kryteria oceny: powszechne usterki, akcje naprawcze, testy długodystansowe, raport TÜV, gwarancja. Tabela nie obejmuje marek, które nie były klasyfikowane z powodu niepełnych danych do wszystkich kryteriów.