Doradca ds. części zamiennych i akcesoriów w ASO

AutoArt Jaremko Sp. z o.o. do swojego zespołu poszukuje:

Doradcy ds. części zamiennych i akcesoriów

Opis stanowiska

·       Doradztwo w zakresie doboru części

·       Obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów serwisu mechanicznego

·       Przyjmowanie i wydawanie towaru

·       Obsługa mechaników w obszarze wydania i wytypowania części zamiennych

·       Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

·       Wykształcenie kierunkowe min.średnie

·       Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

·       Znajomość budowy pojazdów

·       Doświadczenie w obsłudze klienta oraz praca z zespołem

·       Wysoka kultura osobista, zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność

Oferujemy:

·       Umowę o pracę

·       Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskanych wyników

·       Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

·       Szkolenia podnoszące kwalifikacje

·       Możliwość rozwoju zawodowego.

CV wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych przez firmę AutoArt Jaremko Sp. z o.o. podczas tej oraz kolejnych rekrutacji prosimy przesyłać na adres rekrutacja@autoart-jaremko.com.

Pracownik myjni samochodowej

WYMAGANIA:

·        Dokładność, sumienność samodzielność,

·        Prawo jazdy kat.B,

·        Wysoka kultura osobista,

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Sprawność fizyczna, szybkość w działaniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        Przygotowanie samochodów do wydania,

·        Kompleksowe czyszczenie i mycie samochodów.

OFERUJEMY:

·        Umowę o  pracę,

·        Pracę w miłym i przyjaznym zespole,

·        Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienie kwalifikacji,

·        Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji,

·        Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

 Jeżeli jesteś zainteresowany/na naszą ofertą wyślij swoje CV na adres: REKRUTACJA@AUTOART-JAREMKO.COM